TWT, BTC ve Bu 4 Altcoin İçin Son Dakika! Elon Musk Da Var

Kripto para dünyasında meydana gelen altcoin gelişmelerini sizler için derlemeye çalıştık. Çok hızlı akan bir dünyada yer alıyoruz. Bu nedenle her gelişmeye yetişmek biraz zor gibi. Detaylara bakalım.

Amerika’dan Rus vatandaşına yaptırım

Amerika Rus vatandaşı Ekaterina Zhdanova’ya kara para aklama ve Rus elitleri adına kripto para birimleri kullanarak fon transferindeki rolü nedeniyle yaptırım uyguladığını bildirdi. Hazine Bakan Yardımcısı Brian E. Nelson konuyla ilgili olarak açıklama yapıyor. Buna göre Zhdanova gibi kilit isimler aracılığıyla, Rus elitlerinin kara para akladıklarına dikkat çekiyor. Ayrıca yaptırımların üstesinden gelme amacında olduklarını ifade ediyor.

FTX beklenen ödeme oranı

Bitcoin ve altcoin dünyasında önemli bir gelişme olarak FTX alacaklılarının talepleri için beklenen ödeme oranı arttı. Buna göre FTX’in 2022 sonunda iflas başvurusunda bulunmasından bu yana en yüksek seviye olan %57’ye yükseldi. Bitcoin ve altcoin borsası FTX’e yönelik talepteki artışın bir nedeni var. Borsa tarafından yatırım yapılan bir yapay zeka (AI) şirketinin hızla yükselen değerlemesine bağlanıyor.

Marathon Digital’in devasa Bitcoin üretimi

Bitcoin madencilik şirketi Marathon Digital Ekim ayı için üretim ve operasyon güncellemesini yayınladı. Buna göre 1202 coin’lik bir Bitcoin çıktısı elde ettiğini duyurdu. 31 Ekim itibariyle Marathon Digital 13.396 adet sınırlandırılmamış Bitcoin’e sahip.

Altcoin Render’dan ödül dağıtımı

Merkezi olmayan bir 3D render çözümü sağlayıcısı olan Render Network Foundation’dan bugün önemli bir gelişme var. Buna göre hesaplamalı istemciler aracılığıyla Render Network’e katılan yeni node operatörlerine 1,14 milyon RNDR ödülü dağıttığını duyurdu. Vakıf, 31 Aralık tarihine kadar 300.000 RNDR dağıtmayı taahhüt etti.

Altcoin Memecoin dikkat çekiyor

Bitget, maksimum 50x kaldıraç ile MEME (MEMECOIN) U sürekli sözleşmesini başlattı. Diğer taraftan önemli bir gelişme olarak altcoin Memecoin ekibi DEX’e 10 milyon MEME likiditesi sağladı. Muhtemelen piyasa oluşturma amacıyla Binance, OKX, Bybit, KuCoin, Gateio ve HTX’e 670 milyon MEME (yaklaşık 15 milyon dolar) yatırdı.

Bu altcoin yükseliyor

Trust Wallet Token (TWT) bugün önemli ölçüde arttı. Artışın ardında, Binance’in vadeli işlemlerde listeleyeceği haberi var. Buna göre altcoin Nisan ayından bu yana en yüksek fiyat noktasına geldi. Buna göre Kriptokoin.com olarak baktığımızda%22’lik bir artış yaşadı.

Opsiyonların süresi doluyor

Singapur merkezli kripto opsiyon veri platformu Greeks.live bugün önemli bir duyuru yaptı. Buna göre 42.000 BTC ve 220,000 altcoin ETH opsiyonunun süresinin dolacağını açıkladı.

SEC’den Terra hamlesi ve Jack Dorsey’in devasa karı

Bugünün kayda değer bir gelişmesi olarak SEC Terraform Labs davasında mahkemeden özet karar talep etti. Diğer taraftan Jack Dorsey tarafından kurulan Block rekor kar açıkladı. Buna göre, üçüncü çeyrekte Bitcoin’den milyarlarca dolar gelir elde etti. Gelirde artış var. Buna göre bu yılın üçüncü çeyreğinde %37’lik bir artışla 2,42 milyar dolar gelir söz konusu.

Elon Musk’tan yapay zeka açıklaması

Dünyanın en zengin insanı ve altcoin DOGE meraklısı Elon Musk bugünlerde yine gündemde. Bu defa yapay zeka ile ilgili konuşuyor. Bu teknolojinin insanların işlerini ellerinden alacağını belirtiyor. Ayrıca yapay zeka insanlık tarihinde hayatı etkileyen en önemli unsur olacağına dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x