Jennifer Aniston’ın estetikli hali beğenilmedi

54 yaşındaki ABD’li aktris Jennifer Aniston’ın dizisi “The Morning Show”un yeni sezonunu izleyenler, yıldız ismin yüzündeki kozmetik işlemler nedeniyle diziyi takip etmelerinin çok zor olduğundan şikayet etti.

Sosyal medya platformu X’te yorum yapan hayranlardan biri, “Bir ucubeye benziyor, artık onu izleyemiyorum ve Jennifer Aniston’ı seviyorum” derken bir başkası da “Yeni sezonu izliyorum ve Jennifer Aniston’ın yüzünü unutamıyorum! Ne yapmış? Kendini neredeyse tanınmaz hale getirmiş ve tuhaflaşmış” yorumunu yaptı.

Post’a konuşan bir uzman da, yıldız ismin estetik ameliyat geçirmiş gibi olduğunu söyleyerek hayranlarıyla aynı fikirde olduğunu söyledi.

Ünlü yüz plastik cerrahı Dr. Sam Rizk, “Kesinlikle ameliyat olmuş. Yanaklarını, çenesini ve boynunu gerdiren türden. Gözleri tazelenmiş görünüyor ve bu kesinlikle botoks’tan daha fazlası.” diyerek Aniston’ın göz kapağı estetiği olduğunu düşündüğünü belirtti.

Uzun yıllardır spor yaparak ve sağlıklı beslenerek yaşayan ünlü oyuncu ise, geçmişte estetik ameliyatlara karşı olduğunu belirtmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x