Engin Polat’ın Kardeşinin Ailesi Cezaevindeyken Instagram’dan Reklam Linki Paylaşması “Yok Artık” Dedirtti

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından, cezaevine girmeyen aile üyelerinin neler yaptığı takipçileri tarafından yakın markaja alındı. Engin Polat’ın ablası Kübra Uzun’un sosyal medyada yaptığı paylaşımlar da bu noktada ilgi çekiyor. Son olarak sosyal medyada yaptığı bir reklam paylaşımı ise görenlere ‘pes’ dedirtti.

Artık her ne kadar sıkılmaya başlasak da gündem yalnızca fenomenler, Dilan Polat-Engin Polat çifti ve yaptıklarıyla dolu.

Polat çiftinin geldiği son durumu en baştan anlatmamızın gereği yok sanırım. Herkes sürece istemediği kadar hakim. 1 Kasım günün ilk saatlerinde gözaltına alınan Polat çifti, 4 Kasım’da tutuklanarak cezaevine götürülmüştü.

Bu süreçte elbette gözler geçmişte yaptıklarına ve paylaştıklarına dönmüştü.

Diğer fenomenlerin araştırılmaya başlanmasının en büyük sebebi de Dilan Polat davasıydı. Bir anda zengin olan tüm fenomenler için ‘bu para nereden geliyor?’ sorusu devreye girmiş, soruşturmalar açılmaya başlanmıştı.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftiyle birlikte aile üyeleri Sezgin Polat, Sıla Doğu, Can Doğu, Can Polat, Ahmet Kürşat Polat da tutuklanmıştı.

Gözaltına alınan 18 şüpheliden 16’sı tutuklanmıştı. Bu isimlerin büyük bir kısmı Polat ailesinin akrabalarıydı. Tutuklanma kararının ardından ailelerinin yapmış olduğu paylaşımlar da sosyal medyada büyük etki yaratmıştı.

Hatta Dilan Polat’ın eltisi, Alper Kürşat Polat’ın sevgilisi Hazal Erdoğan’ın “suçsuzluklarını ispat edeceğiz” paylaşımı bir hayli gündem olmuştu.

Geçtiğimiz haftalarda da Engin Polat’ın annesi Şükran Polat’ın, Sezgin Polat’tan boşanacağına dair iddialar ortaya çıkmıştı.

Fakat Şükran Polat bunu tamamen yalanlamıştı ve öyle bir şey olmadığını duyurmuştu.

Sosyal medyada ne oluyor ne bitiyor diye beklediğimiz sırada, Dilan Polat’ın yedek hesabından bir paylaşım yapılmış ve hepimizi şaşırtmıştı.

Çiftin yeni avukatı Hüseyin Kara’nın atmış olduğu bir Tweet’in ekran görüntüsü alıntılanan hikayeyi, yine avukat Hüseyin Kara’nın Polat’ın hesabında paylaştığı düşünülmüştü.

Bu sırada dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Engin Polat’ın ablası Kübra Uzun oldu.

Instagram’da 414 bin takipçisi olan Kübra Uzun, takipçilerinin dikkatini çeken bir takım paylaşımlar yaptı.

Hikayesinde reklam linki paylaştığını görenler, magazin sayfalarına “Ne yapıyor bu?” diyerek ekran görüntülerini paylaştı.

İlhan Çevik’e gelen mesajlar arasında, Kübra Uzun’un bu reklam linkli hikayesi de yer aldı.

Ardından kızı ile birlikte Polat çiftinin oğlu Milan Efe’nin bir pozunu paylaştı.

Son olarak Dilan Polat, Ahmet Kürşat Polat ve Sezgin Polat’ın da yer aldığı hikayeyi “Bu Nasıl Dünya” şarkısı ile paylaşarak sarılmış kalp emojisi koydu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x