‘Hamilelik nasıl gidiyor?’ sorusu merak uyandırmıştı: Yakında ultrasonu görmeyi umuyorum

Elbette kendisi de tüm bu söylentileri yalanlamaktan yorgun düşüyordu. Sonunda Aniston belli bir yaşa geldi ve hatta bu konuda açıklama da yaptı. Ondan sonra yıldız hakkında hamilelik söylentileri ‘bıçakla kesilir gibi’ sona erdi.

Şimdi ise başka bir ünlü var bu konuda gündemden düşmeyen. Bunun nedeni de basit aslında. Bu kişi çok ünlü bir ailenin üyesi. Üstelik bu kalabalık ailede çocuk sahibi olmayan tek kişi.

Son bir buçuk aydır da onun hakkında hamile olduğuna dair söylentiler yayıldıkça yayılıyor. Hem hayatında yeni bir sevgilisinin olması da bunları körüklüyor. Ama bu ünlü kendisine dair bu söylentilere “ters köşe” ile noktayı koydu. Gelin bir bakalım…

Magazin gündemini takip ediyorsanız eğer, bir süredir Bad Bunny ile birlikte olan Kendall Jenner hakkında yayılan hamilelik söylentileri de hafızanızdadır. Üstelik buna neden olan da, Jenner’ın ailesiyle birlikte kamera karşısına geçtiği The Kardashians adlı şovun kamera arkası çalışanlarından biri.

BEBEK KONUSU GÜNDEME DÜŞTÜ
Geçen ay yayınlanan tanıtım filminde programın yapımcılarından biri Kendall Jenner’a “Hamilelik nasıl gidiyor?” diye sormuştu. Tabii bu durum da Bad Bunny ile ilişkisini saklamayan Kendall Jenner’ın hamile olduğu söylentilerinin ‘gökyüzüne çıkmasına’ neden olmuştu.

Zaten belli ki o bölümün tanıtımı da seyircinin merakını uyandırmak amacıyla o şekilde montajlanmıştı. İşte o ilgi çeken sorunun ardındaki gerçek de sonradan ortaya çıktı.

O konuşmanın devamında Kendall Jenner ne cevap verdi dersiniz? ” İyi… Yakında ultrason görüntülerine bakmayı umuyorum. Daha önce onu çok küçücükken daha belli bir şekli yokken gördüm. “

Ama bu konuşmanın arkasındaki gerçek elbette sonradan ortaya çıktı. Aslında ortada bir hamile vardı. Ama o Kendall Jenner değildi.

Çünkü o sırada çok sevdiği atı bir yavru sahibi olmaya hazırlanıyordu. Ama belli ki Jenner da bu gelişmeden dolayı büyük bir heyecana kapılmıştı. Sonuç olarak o heyecan boşa çıktı. Görünüşe göre Kendall Jenner bir süre daha evlat sahibi olmayacak.

Aslına bakılırsa kendisi söz konusu olduğunda Kendall Jenner henüz anneliğe hazır olmadığını daha önce açıklamıştı. “Hayatıma bir çocuğun katılmasından önce yapmam gereken çok şey var” demişti.

Bu konuşmayı, kendisine bir çocuk sahibi olması konusunda öğüt veren annesi Kris Jenner ile yapıyordu top model Jenner. Sonra da sözlerini şöyle sürdürmüştü: ” Hala hayatımı bu şekilde sürdürmekten memnunum. Şu anda böyle iyiyim.”

AT BİNMEYİ ÇOK SEVİYOR
Bu arada… Kendall Jenner’ın ata binmeyi sevdiğini bilenler biliyor. Bunu bir anlamda da formunu korumak için kullanıyor Jenner.

Tabii yine yeri gelmişken güzel modelin bir değil birkaç tane atı olduğunu da söylememiz gerek. Atlardan bir tanesinin adı Küçük Joe. Hatta bu at daha önce Jenner ve tüm ailesiyle birlikte TV ekranına da çıkmıştı.

Kendall Jenner’ın bir de Arizona adında başka bir atı daha var. Jenner zaman zaman bu atla çekilen pozlarını sosyal medya sayfasından paylaşıyor. Ama bu kadar da değil… Jenner’ın Dylan ve Belle adında iki tane daha atı olduğunu ekleyelim.

SÖYLENTİ BÖYLE ÇIKTI
Şimdi de Kendall Jenner ile ilgili bu hamilelik söylentisinin nasıl çıktığına bir bakalım. Bütün bu heyecana ve tartışmalara neden olan ise ailenin birlikte kamera karşısına geçtiği reality şovun tanıtımı için çekilen ve yayınlanan bir fragman.

Bu kısa klipte Kendall Jenner ile programın yapımcılarından biri karşılıklı konuşurken görülüyor. Yapımcı Jenner’a “Tamam.. Büyük soru şu: ‘Hamilelik nasıl gidiyor?’ diye soruyor. Tam o anda da Kendall Jenner, kameraya mahcup bir şekilde gülümsüyor ve yanıtı duyulmuyor.

Görüntüler de orada kesiliyor zaten. İşte bu soru ve ardından Jenner’ın o şekilde gülümsemesi de ailenin takipçileri arasında bir heyecan yarattı.

Şimdi denilebilir ki “Bu sorunun nesi ilginç, neden bu kadar heyecan yarattı?” Ama asıl konu, yani biraz önce söylediğimiz kafa karıştıran ayrıntı işte orada gizli.

Çünkü söz konusu video çekildiğinde Kendall Jenner, eski sevgilisi Devin Booker ile flört ediyordu. Sonra onunla yollarını ayırdı ve bir süredir de 29 yaşındaki rap’çi Bad Bunny ile romantik bir ilişki yaşıyor. Ama söz konusu fragmanın, Jenner, henüz Booker ile birlikteyken – ya da herkes öyle düşünürken- çekilmiş olması da kafaları iyice karıştırıyor.

ÇOCUK KONUSUNA ÇOK DA DUYARSIZ DEĞİL
Kardeşleri arasında çocuk sahibi olmayan tek kişi olan Kendall Jenner, programın daha önceki bölümlerinde aslında bu konuda istekli olduğunu da ifade etmişti.

Jenner şöyle konuşmuştu o dönemde: “Karantina sürecinde sıkılıyorsunuz ve oturup bir sürü konu hakkında düşünmeye başlıyorsunuz”. Belli ki Jenner’ın düşündükleri arasında çocuk konusu da vardı.

Çünkü sözlerini sürdürürken yeğenleri True ile North’u oynarken gördüğünü ve kendisi de bir gün çocuk sahibi olmak istediğini belirtti.

ANNESİ DE ÇOCUK SAHİBİ OLMASI İÇİN UYARMIŞTI
Kendall Jenner daha önce annesi Kris ile çocuk konusunda yaptığı bir konuşma nedeniyle de gündemin ilk sıralarına yerleşmişti. Birlikte kamera karşısına geçtikleri programda Kendall Jenner’ın annesi Kris, aile kurmaktan ve bebeklerden söz etti.

Bütün çocuklarının akıl hocası ve ailesinin “kanaat önderi” olarak bilinen Kris Jenner, kızı Kendall’a 26 yaşında olduğunu ve belki de artık bir bebek sahibi olmasının zamanı geldiğini söyledi. Annesinden o anda hiç beklemediği sözler duyan Jenner da içtiği kahvenin boğazına kaçması nedeniyle bir süre öksürdü.

YUMURTALARINI DONDURMASI KONUSUNDA İKNA ETMEYE ÇALIŞTI
Kris Jenner, kızının bir bebek sahibi olmak için gerekli adımları atmasının zamanı geldiğini söyledi. Sonra da ona yumurtalarını dondurmasını önerdi.

Kendall Jenner ise bu sözlere “Bu benim hayatım. Hazır olup olmadığımı henüz bilmiyorum” diye yanıt verdi. Fakat annesi Kris Jenner, ona “Sen doğduğunda ben senin bedenini kendi bedenimin içinde yarattım. Yani senin yumurtalarını da ben yaptım” dedi.

Fakat Kris Jenner, kızını, yaşı daha gençken bir an önce yumurtalarını dondurmasının gayet iyi olacağı konusunda ikna etmeye çalıştı.

?

KOURTNEY’DEN ÜÇ TORUNU VAR, DÖRDÜNCÜ DE GELİYOR
Kendall Jenner dışında Kris Jenner’ın bütün çocukları onu anneanne ve babaanne yaptı. En büyük çocuğu Kourtney Kardashian’ın Scott Disick ile ilişkisinden 12 yaşında Mason, 9 yaşında Penelope 7 yaşında Reign adında üç tane çocuğu bulunuyor.

Kris Jenner, yıllar önce büyük kızı Kourtney’i de Scott Disick ile evlenmesi için ikna etmeye çalışıyordu. Fakat Kourtney, Disick ile yollarını ayırdı. Sonra da Travis Barker ile evlendi. Hatta çift bir bebek beklediklerini gayet gösterişli bir şekilde duyurdu.

KIM KARDASHIAN DÖRT ÇOCUK ANNESİ
Kim Kardashian’ın ise Kanye West ile evliliğinden dört tane çocuğu bulunuyor. Kim Kardashian evliliği sırasında ikisi biyolojik, diğer ikisi de taşıyıcı anne yöntemiyle bebek sahibi oldu. North West 8, Saint West 6, Chicago West 4 ve Psalm West de 3 yaşında.

KHLOE, İKİ ÇOCUK ANNESİ
Kris Jenner’ın bir diğer kızı Khloe Kardashian’ın ise Tristan Thompson’dan 5 yaşında True adında bir kızı bulunuyor. Kardashian, kısa süre önce de taşıyıcı anne yöntemiyle bir bebek sahibi oldu.

ONUN DA İKİ ÇOCUĞU VAR
Jenner’in en küçük kızı Kylie Jenner, Travis Scott ile ilişkisinden 4 yaşında Stormi adında bir kız çocuk sahibi oldu. Çift, kısa bir süre önce de adını Wolf olarak açıklayıp sonra değiştirdiklerini duyurdukları bir erkek bebek sahibi oldu. Jenner ile Scott yollarını ayırdı.

OĞLUNDAN DA BİR TORUNU VAR
Kris Jenner’ın tek erkek evladı Rob Kardashian ise olaylı bir şekilde yollarını ayırdığı Blac Chyna’dan bir kız çocuk babası oldu. Gerçek adı Angela Renée White olan Blac Chyna ile Rob Kardashian’ın kızı Dream 5 yaşında.

Bir başka deyişle Kris Jenner, bu zamana kadar Kourtney’den 3, Kim’den 4, Khloe’den 2, Rob’dan 1 ve Kylie’den 2 olmak üzere tam 12 tane torun sahibi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x