Airdrop Hızlandı, Starknet Ağı Yavaşladı

Airdrop furyasının yarattığı FOMO neticesinde, Starknet ağındaki her bir işlemin 15 dakikada bir gerçekleştiği ve 3 bin işlemin sırada beklediği gözlemlendi.

Kripto endüstrisinde son zamanların en büyük furyası airdrop’lar oldu. Birçok güçlü kripto projesinin başlattığı airdrop kovalamacası, milyonlarca dolarlık hacimleri ortaya çıkardı. Özellikle Arbitrum’un dağıttığı airdrop, kripto yatırımcılarını potansiyel airdrop projelerine yönlendirdi.

Airdrop yapması planlanan Starknet, kripto kullanıcılarının yoğun etkileşimi neticesinde ağ aksaklıkları yaşamaya başladı. Starknet ağı, her bir işlemin 15 dakikada bir gerçekleştiği, yaklaşık 3 bin sırada bekleyen işlemle dikkat çekiyor.

Airdrop Furyası: Starknet Ağında Problemler Başladı

Kripto endüstrisinin en eğlenceli ve en heyecanlı olayı haline gelen airdrop’lar, son dönemin kripto furyası haline geldi. Arbitrum ve Aptos gibi projeler furyanın başlamasında büyük pay sahibi oldu.

Yakında gelmesi beklenilen zkSync ve Starknet, kripto kullanıcıların yeni durağı haline geldi. zkSync, Twitter üzerinden 650 bin takipçiye ulaşırken, Starknet’in yeni Ethereum olduğu konuşulmaya başlandı.

Sürekli yenilenen ve gelişen kripto endüstrisinde, Starknet için de airdrop yapılabileceği konuşuluyor. Bu airdrop furyası, Starknet ağındaki aktivitelerin ve etkileşimin artmasına yol açtı.

Ağ aktivitesi son zamanlarda rekor seviyelere çıkan Starknet, ağ yavaşlamasıyla karşı karşıya kaldı. STARKSCAN‘a göre, Starknet ağında, her bir işlemin gerçekleşme süresi 15 dakika olarak gösteriliyor. Ayrıca, Starknet ağında sırada bekleyen 3 bine yakın işlem bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir